Breast cancer world cancer day event -    PosterMyWall

1 вересня 2023 року підопічна Благодійного фонду “Квітна” Тетяна Омельченко отримала медикаменти, які допоможуть їй долати рак молочної залози упродовж місяця.

Маленької допомоги не буває. Яскравим доказом цьому є історія матері українського воїна Тетяни Омельченко, яка завдяки “маленькій” допомозі від великої кількості людей вкотре отримала препарати для лікування онкологічного захворювання та підтримки роботи організму. Вартість “вересневих” медикаментів становить 18 141, 51 грн. Зібрати необхідну суму фонду вдалося завдяки підтримці небайдужих людей та організацій. Це вже десятий місяць, як жінка отримує від БФ “Квітна” благодійну допомогу.

31.08.2023

“Дякую колективу фонду за людяність, підтримку та допомогу. Дякую всім небайдужим, які, не знаючи мене, повірили в мене і сприяють одужанню. Це Божа милість для мене. Я навіть не очікувала такого щастя. Я борюсь та буду жити. Я не можу вас усіх підвести”, — виловлює слова вдячності Тетяна Омельченко.

Жінка вже три роки поспіль лікується від раку молочної залози. На жаль, за цей час захворювання поширилося й на деякі інші її органи. Щоб зупинити хворобу, Тетяні потрібно щодня приймати протипухлинні медикаменти та ліки, які допомагають її організму працювати злагоджено.

Протокол лікування Тетяни часто змінюється та коректується лікарями, адже її організм по-різному реагує на ту чи іншу терапію. Та здебільшого вартість місячного курсу лікування становить 20 000 — 25 000 грн. Жінка не має змоги самостійно оплачувати дороговартісне лікування, оскільки її єдиний дохід — пенсія по інвалідності. Тому ми просимо всіх і надалі допомагати Тетяні долати захворювання.

Нагадаємо, що Тетяна Омельченко — мама українського військового, який з першого дня війни боронить життя українців у найгарячіших відтинках фронту. За цей час він кілька разів отримував поранення та, одужавши, щоразу повертався в бій, аби вигнати ворогів з нашої землі.

31.08.2023 2

Зробити благодійний внесок на лікування Тетяни Омельченко можна кількома способами:
▶️LiqPay на сайті БФ “Квітна”. В шапці профілю обирайте “Допомогти” — “Тетяна Омельченко”. Під світлиною жінки натискайте червону кнопку “Допомогти” (https://kvitna.org/8640-tetyana-omelchenko.html);
▶️Перераховуйте гроші на розрахунковий рахунок з призначенням “Тетяна Омельченко”: UA193052990000026005026805254.

Добавить комментарий