_name - Сделано с помощью PosterMyWall - 2020-07-10T123353.620

Заради легкої наживи шахраї нехтують всім – і довірою, і співчуттям людей також. Для цього вони створюють фейкових хворих і активно збирають гроші нібито на їхнє лікування. Для цього аферисти  використовують «болісні» знімки з інтернету, вигаданому персонажу приписують тяжку хворобу й трагічну долю, а як інструмент для збору грошей використовують – банківську картку.

На жаль, багато реальних хворих людей, не маючи змоги самотужки впоратися з бідою, насправді звертаються по допомогу до небайдужих громадян і використовують ті ж методи, що і шахраї: соцмережі, фото і номер картки.

Як зробити добру справу й допомогти людині, яка дійсно того потребує?

  • Благодійну допомогу надавайте лише благодійним фондам/організаціям чи волонтерам з прозорою діяльністю. Перевірити організацію можна на карті благодійності (https://rating.ufb.org.ua/rating/blago-map);
  • Не перераховуйте гроші на картку, якщо ви особисто не знаєте її власника;
  • Перш ніж перераховувати гроші на картку знайомої людини, переконайтеся, що її дані не використовуються сторонніми особами (запитайте у людини, чи це дійсно вона збирає гроші).

Не будьте байдужими до людського горя, адже часто саме завдяки вашій допомозі вдається врятувати чиєсь життя.  Але будьте розважливими у своєму бажанні зробити добру справу і, як інструмент благодійності, обирайте фонди, що дотримуються суворої державної звітності, благодійну допомогу приймають лише на розрахунковий рахунок, а також прискіпливо вивчають особистість людини, яка звертаються про допомогу й достовірність її діагнозу.

Нагадаємо, БФ «Квітна» – фонд, який неодноразово підтвердив свою прозорість і відкритість:

а також щомісяця звітує на своєму сайті про всі фінансові надходження та витрати.

 

Добавить комментарий