укр

Заключний місяць року, що докорінно змінив життя кожного українця, був наповнений важливими подіями та досягненнями БФ «Квітна». Ми дуже вдячні кожному, хто упродовж всього року та у грудні зокрема долучився до наших ініціатив, допоміг фінансово підопічним, став партнером Фонду, підтримав нашу діяльність та просто поділився корисним постом «Квітна» у соціальних мережах. Саме у єдності сила українців та наша можливість боротися з усіма викликами та випробуваннями.

20 грудня Благодійний фонд «Квітна» передав чергову партію реагентів у Національний інститут раку. Вони були придбані в рамках отриманого гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями у розмірі 15 тис доларів. Це придбання призначене для роботи в лабораторії молекулярно-генетичних досліджень Національного інституту раку України. Це дуже важливі реагенти, які необхідні для пацієнтів із злоякісними пухлинами легень. Завдяки ним спеціалісти зможуть визначати певні зміни в генах методом флюоресцентної гібридизації In Situ і правильно призначати оптимальну тактику таргетної терапії пацієнтам.

Благодійний фонд «Квітна» та онлайн видання Anywell проводять спецпроєкт, в рамках якого не лише виходить низка цікавих і дуже корисних матеріалів про жіноче здоровʼя та як його зберегти навіть у часи війни. Також від кожної покупки патчів бренду SiO beauty 20% будуть спрямовані на статутні діяльність Благодійного фонду «Квітна». Таким чином кожен може долучитися до доброї справи. Придбати патчі можна за посиланням.

Благодійний фонд «Квітна» вже традиційно з великою радістю долучився до Всеукраїнського дня добрих справ – Щедрого вівторка. Цьогоріч до Щедрого вівторка долучився наш надактуальний проект – Мобільна медична платформа в Україні. Підтримуйте проект на «Карті добра» за посиланням.

Завдяки співпраці всесвітньо відомого бренду RevitaLash, Благодійного фонду «Квітна» та Спеціалізованого мамологічного центру, 110 (!) жінок мали можливість пройти комплексне мамологічне обстеження абсолютно БЕЗКОШТОВНО. Крім того, бренд ще й порадував пацієнток приємним бонусом — усі, хто проходив «підвішене обстеження» також отримали дієві сироватки для росту брів і вій від RevitaLash. Ми надзвичайно вдячні нашому багаторічному партнеру бренду RevitaLash за проведення такої важливої кампанії, не зважаючи на війну в Україні. Саме завдяки таким проектам в наших з вами силах профілактикувати післявоєнний стрибок захворюваності на рак молочної залози в Українок.

У грудні на сайті БФ «Квітна» вийшов матеріал із чесними та розгорнутими відгуками жінок, які виграли безкоштовні обстеження в Спеціалізованому мамологічному центрі. Що говорять українки про безкоштовні обстеження – читайте тут.

Ми розуміємо, яким випробуванням та стресу піддається наша психіка та весь організм через напад росіян. Тому на сайті БФ «Квітна» виходить серія інтерв’ю з лікарями різних спеціалізацій з чіткими порадами, як зберегти своє здоров’я, як про нього піклуватися у воєнний час і що робити за наявності тих чи інших симптомів чи скарг. У грудні вийшли такі матеріали:

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» 5 грудня надіслав 1020 грн на рахунок БФ «Квітна» в рамках проекту «Гривня в день».

У грудні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 2 740,5 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Придбання обладнання в НІР – 23 797,7 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 47 967,14 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий