укр

У перший місяць весни Благодійний фонд «Квітна» став ще на крок ближчим до запуску флагманського проекту Фонду під час війни Мобільної медичної платформи. Ми щодня докладаємо максимум зусиль, аби платформа якнайшвидше почала свій шлях регіонам України, надаючи безкоштовні медичні обстеження усім, хто цього потребує.

Отож, 28 березня 2023 року Благодійний фонд «Квітна» отримав апарат для ультразвукової діагностики, який буде використовуватися у Мобільній медичній платформі в Україні. У комплект для ультразвукової діагностики входить:

  • Система ультразвукова діагностична Versana Active в комплекті;
  • Датчик конвексний 4C-RS;
  • Датчик внутрішньопорожнинний E8Cs-RS;
  • Датчик лінійний L6-12-RS;
  • Візок для встановлення та пересування системи з можливістю підключення трьох датчиків.

Завдяки допомозі партнерів проекту «Corridor» та  «Sheba Medical Center» нам вдалося зробити перший внесок, аби УЗД-апарат можна було якнайшвидше встановити та виконувати на ньому дослідження. Решту суми постачальник розбив на 12 платежів рівними частинами. Тому нам дуже потрібна Ваша допомога та участь. Долучитися можна за посиланням чи через PayPal: kvitnaus@gmail.com.

У березні нам вдалося допомогти нашій підопічній – хворій на рак молочної залози мамі-одиначці Галині Ковальовій. На початку березня Фонд придбав ліки, які необхідні жінці упродовж цього місяця, а 30 березня нам вдалося забезпечити жінку медикаментами і на квітень. Дякуємо усім, хто долучився до зборів.

Також в березні безкоштовну мамографію пройшла Валентина Ліновська. Жінка виграла обстеження у конкурсі, що проводив Благодійний фонд «Квітна» разом із Спеціалізованим мамологічним центром до Всеукраїнського дня боротьби з РМЗ. На жаль, довго жінка не могла скористатися своїм виграшом, та нарешті їй це вдалося. Своїми враженнями вона поділилася із працівниками Фонду.

У березні науковці прийшли до цікавих результатів досліджень у лікуванні раку молочної залози. Імунітет, який ми маємо від перенесеного коронавірусу чи щеплення, може бути в цьому корисним. Так вважають вчені Онкологічного центру Пітера Маккаллума та Університету Мельбурна. Наразі команда науковців на чолі з докторкою Клер Слейні працюють над покращенням терапії Т-клітин з химерним рецептором антигену (CAR-Т), який є формою імунотерапії. Детальніше читайте тут.

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. У березні 2023 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 61 438,48 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплата лікування та придбання медикаментів – 7961,56 грн.
  • Система ультразвукова діагностична Versana Active в комплекті – 263 710,9 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 114 576,23 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий