укр

Дякуємо усім, хто в липні 2023 року долучився до реалізації соціальної місії Благодійного фонду «Квітна» за здорове майбутнє українських жінок.

У липні 2023 року Благодійний фонд «Квітна» отримав чергове підтвердження своєї чесної та ефективної роботи, вигравши вже другий грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями на придбання необхідного обладнання для Пересувної медичної платформи. Ми вже розпочали процес придбання обладнання, тому зовсім скоро розповімо про всі деталі на нашому сайті.

Свою активну роботу продовжує Пересувна медична платформа. Сотні жінок вже перевірили своє здоров’я, а часом навіть врятували завдяки цій ініціативі БФ «Квітна». Цього місяця Платформа курсувала Київщиною, зокрема Баришівським районом, який частково був в окупації з лютого до квітня 2022 року. Люди пережили неймовірний стрес, багато хто втратив життя, рідних та близьких людей, отримав удар по здоров’ю, залишився без дому чи майна. Не зважаючи на те, що населені пункти району постраждали, сьогодні тут знаходять свій прихисток та починають життя наново дуже багато людей, що стали вимушеними переселенцями.

Ознайомитися з частиною відгуків відвідувачок можна за посиланнями:

  1. «Дякую, що подарували мені шанс бути здоровою». Платформа «Квітна» працює. 
  2. Сотні жінок вже пройшли обстеження в Пересувній медичній платформі. 
  3. Ще понад 250 жінок перевірили здоров’я безкоштовно.

17 липня 2023 року підопічна Благодійного фонду “Квітна” Галина Ковальова отримала життєво необхідні ліки, які допоможуть їй стримувати онкологічне захворювання упродовж місяця. Придбання медикаментів стало можливим завдяки підтримці небайдужих людей та організацій.

Благодійний фонд “Квітна” продовжує допомагати Тетяні Омельченко долати рак молочної залози. 27 липня 2023 року мама українського воїна вкотре отримала життєво-необхідні їй препарати на суму 18 167,19 грн.

Sheba Medical Centre став партнером Благодійного фонду «Квітна» в рамках роботи проекту Пересувна медична платформа.

Також на офіційному сайті Благодійного фонду «Квітна» постійно виходять навчальні та просвітницькі матеріали, спрямовані на збільшення обізнаності українців про своє здоров’я. Слідкувати за цікавими та корисними матеріалами можна:

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. У липні 2023 року на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 2 141 грн, а також 99 000 грн від юридичних осіб.

Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплатити лікування та придбання медикаментів – 31 718,67 грн;

Ми за здоров’я і щасливе життя! 

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий