Звіт листопад

Ми дякуємо всім, хто в листопаді 2020 року долучився до ініціатив Фонду, став благодійником і допоміг БФ «Квітна» рятувати українських жінок!

Третього листопада в Національний інститут раку було передано чотири кисневі датчики, необхідні для коректної роботи апаратів штучної вентиляції легень. Це стало можливим завдяки благодійному майстер-класу, який провів відомий український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв для дитячо-юнацького творчого колективу. Захід пройшов в рамках ініціативи щодо збору коштів на ремонт апаратів ШВЛ в Національному інституті раку. Забезпечив проведення майстер-класу український державний і громадський діяч Михайло Терентьєв.

Від початку листопада Київ знову прикрашений соціальною рекламою Благодійного фонду «Квітна», а саме ініціативами «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі». Усього месседжі кампаній щодо профілактики та своєчасної діагностики раку молочної залози розміщено на 21 назовному носію. Це стало можливим завдяки благодійному внеску, який надійшов до БФ «Квітна» від легендарного бренду по догляду за віями, бровами та волоссям RevitaLash.

Також від середини листопада завдяки сприянню Київського муніципалітету соціальна реклама «Обіцяй собі берегти себе» від БФ «Квітна» знову з’явилася на столичних вулицях та в метро. Цього разу обличчями кампанії обрано українських зірок та телеведучих: Надію Матвєєву, Марічку Падалко, Ольгу Полякову та Джамалу.

У листопаді Благодійний фонд «Квітна» оголосив літературний конкурс, в рамках якого кожен автор може подати свою роботу на електронну пошту Фонду fond@kvitna.org.

Підопічна Благодійного фонду «Квітна» Вікторія Калініна закінчила основне лікування раку грудей, вийшовши переможницею. Жінка пройшла шлях довжиною в шість червоних хімій, операцію, 65 променевих і шість таблетованих хіміотерапій. Своєю історією вона сподівається надихнути онкохворих людей, які зараз проходять терапію і потребують підтримки.

Що стримує українок відвідувати мамолога з метою профілактики? Що відчувають жінки “до” та “після” обстеження грудей? Аби отримати відповіді на ці та інші питання Благодійний фонд “Квітна” поспілкувався з переможницями жовтневого розіграшу п’яти мамологічних обстежень в Онко Консалтинг Центрі.

Про вплив гормонів на молочні залози на кожному етапі життя жінки: пубертатний період, менструальний цикл, вагітність, лактація та постменопаузальний період журналістам Благодійного фонду “Квітна” розповів лікар-хірург вищої кваліфікаційної категорії, хірург-мамолог, керівник проекту “Здоров’я молочної залози”, член медичної асоціації медичних онкологів ESMO, почесний член Пенсильванського університету США та заслужений лікар України Ігор Семенович Ковальчук.

У жовтні 2020 року в Благодійному фонді «Квітна» в проекті «Освітньо-просвітницька діяльність» з’явилася піклувальна рада, до складу якої увійшов відомий лікар Борис Бриль. Це лікар-анестезіолог і реаніматолог з Ізраїлю, який з самого початку епідемії намагається освічувати інформацією людей, займається дослідженням, а також бере участь у лікуванні Covid-19. Ми поспілкувалися з лікарем, розпитали його про фонд, діяльність опікунської ради і благодійності в Україні в цілому.

У листопаді на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 90 602,27 грн. У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося:

  • оплатити лікування на суму 59 937,5 грн;
  • просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму 112 028,74 грн.

Будьте з нами!

Ми за здорове майбутнє!

Добавить комментарий