02

2022 рік змінив життя кожного українця. Робота Благодійного фонду також зазнала змін – ми відповідали на виклики часу та розширювали вектори своєї діяльності за потреби. Не зупиняючись ні на день ми продовжуємо працювати заради життя та здоров’я українських жінок. І з нового року продовжуємо свою місію та запрошуємо долучитися до неї кожного.

З важливих подій почався 2023 рік для підопічної Благодійного фонду «Квітна» Наталії Морозовської. Під кінець січня матір-одиначку двох дітей Наталію Морозовську було успішно прооперовано, згідно з протоколом лікування раку молочної залози. Завдяки допомозі усіх небайдужих Благодійному фонду “Квітна” вдалося оплатити операцію та покрити витрати на дослідження загальною вартістю 39 015 грн. Наразі на лікування Наталії зібрано 78 000 грн. Далі жінку чекають наступні етапи лікування, які лікарі визначать після результатів аналізів. Зробити свій внесок у лікування мами-одиначки двох діток можна за посиланням.

На сайті «Квітна» щотижня виходить інформаційний матеріал, який допоможе кожному бути більш обізнаним у темі власного здоров’я та навчить правильно піклуватися по себе. Ознайомитися зі статтями можна за посиланням.

Кожен з нас переживає випробування війною та працює на своєму «фронті» заради перемоги України. Є люди, які крім цієї боротьби, ведуть свою – проти раку. Ми закликаємо вас долучатися до допомоги нашим підопічним, адже тільки завдяки нашій спільній допомозі вони зможуть одужати:

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. У січні на рахунок БФ «Квітна» від фізичних осіб надійшло 4 843 грн. Завдяки і цим коштам нам вдалося:

  • Оплата лікування та придбання медикаментів – 45 375,35 грн.
  • Друк і просування інформаційних матеріалів з профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози на суму – 132 166,39 грн.

Ми за здоров’я і щасливе життя!

Приєднуйся до нас!

Добавить комментарий