укр

Лютий 2022 року розділив історію України, долі українців та розвиток наших міст на «до» та «після». 24 лютого о 5:00 українці прокинулись від початку повномасштабної війни, яку розпочала рф. І зараз немає українця, чиє життя, пріоритети та звички не змінилися. Нам довелося адаптуватися до життя під час війни, навчитися робити все і навіть більше без світла, тепла і води, та тримати свій «фронт» між повітряними тривогами та ракетними обстрілами. І кожен з нас робитиме свій максимум до самої Перемоги України.

Благодійний фонд «Квітна» не припиняв своєї діяльності ні на день. Під час наступу на Київ та окупації певних частин області ми змінили вектор своєї роботи на підтримку тих, кому не було звідки чекати на допомогу, а також продовжили свою діяльність щодо збереження жіночого здоров’я. Сьогодні пропонуємо до вашої уваги звіт про результати нашої діяльності за страшний 2022 рік.

Ми раді повідомити, що, не зважаючи ні на що, за 2022 рік від фізичних осіб було зібрано 574 382, 97 грн.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

У серпні 2022 року БФ «Квітна» відкрив свій філіал у Сполучених Штатах Америки. Цей важливий крок ми зробили в першу чергу, аби мати більше можливостей для порятунку життів українців.

Благодійний фонд «Квітна» посів високе друге місце у національному конкурсі «Благодійна Україна — 2021» у секторі «Благодійність в охороні здоров’я».

Благодійний фонд «Квітна» виграв грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями у розмірі 15 тис доларів на придбання необхідного обладнання в Національний інститут раку. Благодійний фонд «Квітна» звернувся до UICC 28 лютого 2022 року. Коли київська область страждала від навали окупантів, ми шукали можливості допомогти Національному інституту раку України «закрити» їхні потреби з медикаментами та обладнаннями. І нам це вдалося. 8 липня 2022 року Фонд отримав кошти на свій розрахунковий рахунок і одразу почав процедуру замовлення та придбання того обладнання, що було необхідне НІР.

ВІЙНА ПРОДИКТУВАЛА НОВІ ВЕКТОРИ РОБОТИ

З початку війни росії проти України засновник Фонду Уріель Штерн став одним із ініціаторів щодо організації допомоги у забезпеченні необхідними лікарськими засобами людей похилого віку та пенсіонерів, які перебувають в столиці — одному із епіцентрів воєнних дій загарбника упродовж першого місяця. Задля життєво важливої допомоги у часи кривавої війни в Україні вдалося акумулювати більше 100 тис грн.

19 квітня 2022 року засновника БФ «Квітна» Уріеля Штерна призначено позаштатним радником із гуманітарних питань Ірпінського міського голови Олександра Маркушина.

З настанням повномасштабної війни рф проти України мільйони жінок втратили доступ до отримання медичних послуг. Аби зберегти їхнє здоров’я і життя БФ “Квітна” ініціював створення в Україні Мобільної медичної платформи. Пересувний “медичний заклад” здійснюватиме такі безкоштовні медичні послуги:

  • УЗД грудей;
  • УЗД органів малого тазу;
  • УЗД черевної порожнини;
  • УЗД щитоподібної залози;
  • первинна діагностика онкологічних хвороб та тих, що їм передують.

Платформа курсуватиме деокупованими територіями, оскільки там медична інфраструктура знищена майже повністю, а також тими регіонами, де перебуває найбільша кількість вимушених переселенців. Наразі платформа вже знаходиться в Україні, проходить етап сертифікації та комплектації. Це ініціатива, до якої БФ «Квітна» уже багато місяців докладає максимум зусиль, адже саме в роботі платформи ми бачимо реальну можливість позитивно вплинути на здоров’я українок просто зараз, та на їхній стан після війни.

Завдяки сприянню благодійного фонду «Квітна» у травні було створено можливість для українських медиків отримати професійну консультацію з лікарями Сполучених Штатів Америки. Кожен український медик, який стоїть на захисті здоров’я та порятунку життя українських військових та цивільних громадян, може отримати безкоштовну консультацію у представника Northwell Health, що є найбільшим постачальником медичних послуг штату Нью-Йорк. Для цього необхідно надіслати назву медичної установи, в якій Ви працюєте, на пошту fond@kvitna.org і ми надішлемо Вам посилання для комунікації з американськими лікарями.

У липні член Опікунської ради щодо освітньо-просвітницької діяльності Благодійного фонду «Квітна», провідний лікар-анастезіолог та реаніматолог з Ізраїлю Борис Бриль отримав подяку від Міністерства оборони України. Ця подяка вручена відомому лікарю за сприяння та співпрацю в наданні допомоги Українській армії, активну громадянську позицію у боротьбі за незалежність України.

26 липня Благодійний фонд «Квітна» передав два укомплектовані рюкзаки парамедика на потреби міста Ірпінь Київської області. Це стало можливим завдяки наданню цих рюкзаків Міжнародною благодійною організацією «Міжнародний фонд сприяння і розвитку освіти, культури і благодійності «Міцва» для БФ «Квітна».

ДОПОМОГА НІР – ЛІКУВАННЯ ЛЮДЕЙ З УСІЄЇ УКРАЇНИ

10 лютого Благодійний фонд «Квітна» передав у лабораторію молекулярно-генетичної діагностики Національного інституту раку України набір для детекції мутацій в гені NRAS AmoyDx NRAS Mutation Detection Kit на суму 65 300 грн. Це придбання стало можливим завдяки співпраці фонду з брендом комфортної жіночої білизни brabrabra.

4 жовтня Національному інституту раку було також передане обладнання та реактиви, придбані в рамках отриманого гранту від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями, у розмірі 15 тис доларів. Це набір реагентів, який дозволить визначати більше ніж для 100 пацієнтів різні молекулярно-генетичні біомаркери, які необхідні для виконання найсучасніших протоколів лікування, а саме для призначення таргетної та імунотерапії. Друга частина гранту була реалізована вже 20 грудня, коли «Квітна» передав чергову партію реагентів у Національний інститут раку. Це дуже важливі реагенти, які необхідні для пацієнтів із злоякісними пухлинами легень. Завдяки ним спеціалісти зможуть визначати певні зміни в генах методом флюоресцентної гібридизації In Situ і правильно призначати оптимальну тактику таргетної терапії нашим пацієнтам.

Таким чином, за 2022 рік Благодійний фонд «Квітна» придбав обладнання в Національний інститут раку на суму 418 287, 07 грн.

У 2023 році ми плануємо і далі допомагати Національному інституту раку якісно і на світовому рівні надавати лікування.

119 ЖІНОК ОБСТЕЖИЛИСЬ БЕЗКОШТОВНО

Завдяки співпраці всесвітньо відомого бренду RevitaLash, Благодійного фонду «Квітна» та Спеціалізованого мамологічного центру, 110 (!) жінок  упродовж жовтня-грудня мали можливість пройти комплексне мамологічне обстеження абсолютно БЕЗКОШТОВНО.

А ще 9 обстежень у мамолога Фонд спільно зі Спеціалізованим мамологічним центром розіграли у соціальних мережах до Всесвітнього дня боротьби з раком молочної залози.

ДЯКУЄМО ЗА СПІВПРАЦЮ

Щороку до наших ініціатив зі збереження жіночого здоров’я долучається все більше і більше партнерів, свідомих людей і організацій. І навіть у 2022 році, коли війна випробовує на міцність кожного з нас, наші проекти та бізнеси, надійні партнери Фонду залишилися поруч.

Всесвітньо відомий український бренд «Sleeper» пожертвував у благодійний фонд «Квітна» 26 тис доларів як частину прибутку від продажу рожевих та пурпурових виробів. Протягом жовтня рожеві та пурпурові вироби можна було придбати на сайті The-Sleeper.com із гнучкою знижкою, таким чином, кожен покупець мав можливість відрахувати від 5% до 30% від вартості товару у фонд “Квітна”. Отримані кошти фонд витратить на адресну допомогу пацієнток, хворих на рак молочної залози.

Торгово-розважальний центр «Гулівер» уже традиційно долучився до соціальної кампанії БФ «Квітна». Цього року на екранах у зоні фудкорту транслювався важливий соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе». Стартувала трансляція 15 жовтня (у Всесвітній день боротьби з раком молочної залози) і тривала символічно до 20 жовтня, Всеукраїнського дня із захворюванням на рак молочної залози. Нагадаємо, у 2020 та 2021 роках ТРЦ «Гулівер» розміщував соціальну кампанію Благодійного фонду «Квітна» на найбільшому фасаді ТРЦ «Гулівер» площею 17 тис квадратних метрів. Цього року, у рамках економії електроенергії, зовнішні фасади ТРЦ не працюють, але «Гулівер» не міг лишатися осторонь такого важливого меседжу.

Починаючи з грудня 2022 року «Квітна» та онлайн видання Anywell проводять спецпроєкт, в рамках якого не лише виходить низка цікавих і дуже корисних матеріалів про жіноче здоровʼя та як його зберегти навіть у часи війни. Також від кожної покупки патчів бренду SiO beauty 20% будуть спрямовані на статутну діяльність Благодійного фонду «Квітна». Таким чином кожен може долучитися до доброї справи. Придбати патчі можна на сайті Anywell Shop.

Ми дякуємо кожному, хто в такі складні часи не забуває про благодійність і допомагає іншим. Зокрема, наш добрий друг БФ «Монофонд» за 2022 рік надіслав 6690 грн на рахунок БФ «Квітна» в рамках проекту «Гривня в день».

ВРЯТОВАНІ ЖИТТЯ УКРАЇНОК

З важливих новин почався 2022 рік для нашої підопічної. 5 січня було прооперовано хвору на рак грудей маму-одиначку Ганну Демідову. Операція пройшла вдало й була оплачена Благодійним фондом “Квітна”. 18 лютого Мама-одиначка Ганна Демідова, яка близько року лікувалася від раку молочної залози, досягнула ремісії. З цієї нагоди Благодійний фонд “Квітна” закрив збір коштів на її лікування. Хоча жінка ще продовжить прийом гормональних препаратів, але основний етап лікування онкологічного захворювання завершено.

Наприкінці червня до Благодійного фонду “Квітна” звернулася мама українських захисників Тетяна Омельченко, яка другий рік поспіль лікується від раку молочної залози і мріє одужати, аби дочекатися своїх рідних з фронту. Наразі вона проходить лікування таблетованою хіміотерапією, і щомісяця на лікування жінці потрібно щонайменше 27 000 грн. Долучитися до збору можна за посиланням. Найбільша мрія сьогодні Тетяни – дожити до перемоги України та зустріти своїх синів і чоловіка з фронту неушкодженими. Жінка, борючись з раком, докладає максимум зусиль для допомоги нашим героям. А ми з вами можемо допомогти їй самій.

У Наталії Морозовської рак молочної залози. Звістку про діагноз жінка отримала одразу після повернення з дітьми додому, в деокупований Бучанський район Київщини. Дізнавшись про хворобу, вона одразу розпочала лікування, адже від стану її здоров’я залежить подальша доля 5-річної Яни та 12-річного Тимура — дітей Наталії. Чоловік покинув родину після того, як дізнався про діагноз дружини. Але разом ми можемо зібрати необхідні кошти на лікування жінки. Зробити донат можна тут.

Восени 2022 року до Благодійного фонду “Квітна” звернулася Галина Ковальова. Навесні 2022 року росіяни вщент зруйнували домівку хворої жінки. У віці 67 років вона змушена була їхати до Дніпра, де змогла продовжити лікування. На руках у жінки залишилися лише документи, медична картка та син Ілля, який з дитинства має інвалідність і також потребує дороговартісного лікування. З 2006 року за час лікування жінка пройшла 39 курсів хіміотерапії, повний курс променевої терапії, операцію, лікування гормональними препаратами і таргетною терапією. Окрім цього Галина має хворе серце та цукровий діабет, що істотно впливає на протокол лікування раку. Допомогти Галині можна за посиланням.

Загалом на лікування підопічних Благодійного фонду «Квітна», а також на придбання медичних товарів для тих, хто на початку війни гостро потребував допомоги, у 2022 році було спрямовано 556 459, 35 грн.

НАШІ ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОЕКТИ

29 грудня 2021 року Благодійний фонд «Квітна» здобув новий для себе досвід – роль гостя на Дні народження. 25 дівчат, які були запрошені на захід, дізналися багато корисної інформації щодо самої проблеми, способів її вирішення у всьому світі та Україні, правил для попередження та вчасного виявлення захворювань.А замість подарунків іменинниці гості зробили благодійні донати, таким чином, на рахунок БФ «Квітна» надійшло 7500 грн.

Завдяки сприянню Київської міської державної адміністрації в лютому в українській столиці було встановлено 20 білбордів, 20 сітілайтів та 30 метролайтів із соціальною рекламою «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі».

З початку травня 2022 року для користувачів monobank доступне оновлення для простої та комфортної благодійності. Тепер Ви можете налаштувати автоматичне відрахування будь-яких сум на благодійність у фонд «Квітна».

29 листопада Україна провела щорічний Всеукраїнський день добрих справ – Щедрий вівторок. Цьогоріч на «Карті добра» розміщений наш проект «Мобільна медична платформа в Україні».

ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ ЗДОРОВʼЯ

Сьогодні ми також активно тримаємо свій «інформаційний фронт». У соціальних мережах Фонду ми щодня розміщуємо інформацію, яка сьогодні є без перебільшення життєво важливою для українців. Мова йде про правила поведінки в тих чи інших ситуаціях та умовах війни, правила збереження психологічного та фізичного здоров’я під час воєнних дій, рекомендації щодо підтримання життєдіяльності організму в екстремальних ситуаціях, контакти та рекомендації, куди українці можуть звертатися за медичною та психологічною допомогою, а пацієнти з онкологічним діагнозом – за початком чи продовженням тієї чи іншої терапії.

Крім того, ми підготували низку матеріалів із медиками того чи іншого напрямку саме щодо рекомендацій у часи війни.

«Квітна» разом із лікарем-мамологом, онкологом Оленою Датієнко підготували поради та відповіді на найбільш поширені запитання про здоров’я молочної залози. https://kvitna.org/8554-zdorovya-molochnix-zaloz-pid-chas-vijni.html  

Аби з’ясувати, як нова реальність вплинула на жіноче здоров’я (гінекологія), журналісти Благодійного фонду “Квітна” поспілкувалися з Юрієм Марченком, лікарем-акушером-гінекологом першої категорії, лікарем-мамологом. https://kvitna.org/8602-8602.html

Про важливість грудного вигодовування для мами та для малюка ми поспілкувалися з відомою українською спеціалісткою з  лактації Наталією Поповою https://kvitna.org/8779-grudne-vigodovuvannya-u-zhitti-malyuka-2.html

Про фактори ризику раку грудей, бум онкологічних захворювань, профілактичні обстеження закордоном, “план здоров’я грудей” після того, як Україна переможе журналісти Благодійного фонду “Квітна” поспілкувалися з Ганною Галішиною, завідувачкою діагностичного відділення Спеціалізованого Мамологічного Центру. https://kvitna.org/8680-yak-vberegti-zdorovya-grudej-pid-chas-vijni.html

З метою посприяти збереженню здоров’я молочних залоз українських захисниць, які зараз перебувають у гарячих точках країни, журналісти Благодійного фонду “Квітна” поспілкувалися з Ганною Галішиною, яка знає про обстеження та догляд за грудьми все. https://kvitna.org/8683-zdorovya-molochnix-zaloz-na-peredovij.html

Про особливості роботи ендокринної системи, її захворювання, фактори впливу на її здоров’я та взаємозв’язок зі станом молочних залоз ми розпитали у дорослого та дитячого ендокринолога Діни Крилової. Також лікар розповіла про нові, спричинені російсько-українською війною виклики для ендокринної системи і способи їх подолання в Україні та за кордоном. https://kvitna.org/9178-zdorovya-endokrinno%d1%97-sistemi-problemi-i-metodi-%d1%97x-virishennya.html

Аби дізнатися, як зберегти красу «дівочої коси», ми зробили матеріал з лікарем-трихологом Софією Малеш. В інтерв’ю пані Софія розповіла про основні причини патологій, методи діагностики та лікування випадіння волосся, пубертатний період, наслідки COVID-19 і стресів, спричинених війною, відновлення після хіміотерапії, способи лікування передчасної сивини, міфи та правду про догляд за волоссям. https://kvitna.org/9169-trixolog-pro-sivinu-vipadinnya-ta-inshi-zaxvoryuvannya-volossya.html

Наші адміністративні витрати у 2022 році склали 15%.

Дякуємо кожному, хто був з нами упродовж року!

Не зупиняємось і продовжуємо активно працювати надалі!

Ознайомитися зі звітами за попередні роки можна за посиланнями: 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016

Добавить комментарий