photo_2021-01-11_12-36-39

2020 рік став особливим не лише для фонду, але і для всього світу. Пандемія стала новим викликом для людства, осторонь якого не міг стояти ніхто. Саме тому у минулому році ми так само стабільно приділяли увагу раку молочної залози: ініціювали просвітницькі заходи, створювали зрозумілі месседжі, допомагали пройти обстеження безкоштовно та допомагали в лікуванні РМЗ. Та, окрім цього, левова частина зусиль фонду була спрямована на протидію пандемії Covid-19 – закупівля захисного екіпірування для лікарів, ремонт апаратів ШВЛ, підтримка медичних закладів тощо.

Результати нашої роботи за рік ми вклали у звіт, ознайомитися з яким ви можете далі.

Ми раді повідомити, що за 2020 рік було зібрано  3 055 381,5 грн.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

На початку 2020 року Львівський центр громадського здоров’я та Благодійний фонд «Квітна» підписали меморандум про співпрацю. Метою співпраці є координація зусиль, спрямованих на підвищення обізнаності щодо профілактики, ранньої діагностики та ефективного лікування раку молочної залози в Україні.

Навесні 2020 року Благодійний фонд «Квітна» запустив новий соціальний проект для жінок – «Вони хочуть бути разом». Це короткий мультфільм розважально-соціального направлення, спрямований нагадати жінкам про важливість турботи про власне здоров’я загалом і молочні залози зокрема. Наразі випущено дві серії мультиплікаційного фільму, і вже зовсім скоро очікуються наступні.

Свого розвитку набув і всім відомий соціальний проект «Обіцяй собі берегти себе». Одна з найулюбленіших ведучих телеканалу СТБ Надія Матвєєва стала амбасадором цієї ініціативи.

У Благодійному фонді «Квітна» створено Опікунську раду щодо освітньо-просвітницької діяльності, до складу якої увійшов відомий лікар Борис Бриль.

Відтепер допомагати Благодійному Фонду «Квітна» у досягненні соціальних та благодійних цілей стало ще простіше. Усі користувачі Monobank легким рухом можуть допомагати нам у піклуванні про здорове майбутнє України.

До числа благодійників, які надсилають постійну та регулярну підтримку благодійному фонду “Квітна” для подолання високої смертності від раку молочної залози в Україні долучився “Монофонд” із проектом #ГривняВдень.

До Всесвітнього дня обізнаності про рак молочної залози Благодійний фонд “Квітна” розробив тематичну рамку для фото профілю у соціальній мережі Facebook. Сюжет рамки – Всеукраїнська соціальна кампанія “День М”.

РОЗМІЩЕННЯ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ

Соціальна реклама з профілактики раку молочної залози з’явилась у медичних установах Львівщини. 600 постерів, котрі закликають відкласти буденні клопоти і пройти щорічний профілактичний огляд у лікаря-мамолога, за сприяння Львівського центру громадського здоров’я, були розміщені у 2020 році в усіх медичних установах області.

Також соціальна реклама з’явилася і в потягах. Відеоролик соціальної реклами від БФ «Квітна», який має на меті мотивувати жінок піклуватись про власне здоров’я, упродовж січня 2020 транслювався на дев’яти головних станціях країни, а також у потягах Інтерсіті та у потягах, що прямують Київською областю та центральним регіоном країни.

У лютому 2020 року 50 одиниць соціальної реклами «День М» розміщені на території всієї України – у містах, містечках і селищах. А можливим це розміщення стало завдяки допомозі народного депутата України, заступника голови Комітету з питань здоров’я нації Оксани Дмитрієвої.

До Всесвітнього місяця обізнаності про рак молочної залози-2020 Благодійний фонд “Квітна” спільно з маркетинговим агентством Cheil Ukraine провели соціальну діджитал-кампанію “Твої груди не спогади”, участь у якій взяли більше 20 жінок.

У жовтні 2020 портал Ukr.net розмістив на своїх ресурсах соціальну рекламну кампанію “День М” Благодійного фонду “Квітна”.

Упродовж жовтня і листопада 2020 року яскраві сюжети благодійних кампаній «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі» за участі зірок майоріли на вулицях столиці. Це стало можливим завдяки благодійному внеску, який надійшов до БФ «Квітна» від легендарного бренду по догляду за віями, бровами та волоссям RevitaLash.

У грудні за сприяння КМДА соціальна реклама “Обіцяй собі берегти себе” знову з’явилася на столичних вулицях та у підземці. Цього разу обличчями кампанії стали: Надія Матвєєва, Марічка Падалко, Ольга Полякова та Джамала.

Наразі інформаційна діяльність Фонду уже реалізується у 15-ти областях та 7-ми обласних центрах України, серед яких: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Херсон, Тернопіль,  Харків та у областях: Київська, Запорізька, Черкаська, Одеська, Дніпропетровська, Івано-Франківська, Донецька, Кіровоградська, Закарпатська, Херсонська, Тернопільська, Львівська, Хмельницька, Житомирська, Харківська.

СПІВПРАЦЯ З НАЦІОНАЛЬНИМ ІНСТИТУТОМ РАКУ

У 2020 році ми продовжили співпрацю з головною онкологічною лікувально-дослідною установою країни зі збору коштів на хірургічне обладнання у відділення пухлин грудної залози.

Завдяки співпраці Благодійного фонду «Квітна» та Благодійного фонду ПриватБанку «Допомагати просто!» онкохворі жінки отримуватимуть ще якісніше лікування. У відділення пухлин грудної залози Національного інституту раку було придбано паровий стерилізатор для мікрохірургічних інструментів та налобний освітлювач з аксесуарами на загальну суму  212 967, 50 грн.

Також фонд «Квітна» оперативно відреагував на необхідність ремонту 12 наявних в НІР апаратів штучної вентиляції легень і відкрив збір коштів.

«Аптека доброго дня» приєдналася до цієї ініціативи БФ «Квітна». Таким чином нам вдалося придбати 11 одиниць датчиків на суму 138 тис грн.

У червні 2020 «Квітна» передав 250 захисних окулярів VWR International на суму 18 500 грн у Національний Інститут Раку.

24 жовтня відомий український актор і режисер Ахтем Сеітаблаєв провів благодійний майстер-клас для дитячо-юнацького творчого колективу. Захід пройшов в рамках ініціативи щодо збору коштів на ремонт апаратів ШВЛ в Національному інституті раку. Забезпечив проведення майстер-класу український державний і громадський діяч Михайло Терентьєв. Завдяки благодійному внеску, який надійшов після проведення заходу, вдалося придбати чотири кисневі датчики, необхідні для коректної роботи апаратів штучної вентиляції легень в Національному інституті раку. Уже третього листопада датчики були доставлені у НІР.

22 грудня 2020 року стало відомо, що потреби в рамках збору коштів на ремонт 12 наявних апаратів штучної вентиляції легень, що знаходяться в Національному Інституті Раку – закрито.

У 2021 року ми плануємо і далі допомагати Національному інституту раку якісно і на світовому рівні надавати лікування жінкам з усієї України.

БЕЗКОШТОВНІ ОБСТЕЖЕННЯ

Основною метою фонду «Квітна» є допомогти профілактикувати та вчасно виявляти жінкам захворювання молочної залози. Саме для цього і реалізуються усі наші кампанії. Та, окрім інформаційних та навчальних матеріалів, ми часто даруємо можливість українкам пройти обстеження безкоштовно.

За 2020 рік ми розіграли більше 20 мамологічних обстежень, відгуки після проходження яких ви можете прочитати на офіційному сайті Фонду.

ДОПОМОГА В ЛІКУВАННІ

Завдяки Вашій допомозі у 2020 році ми надали допомогу усім нашим підопічним на суму 658 828, 57 грн. Ознайомитися з історіями цих жінок можна за посиланням.

Під кінець 2020 року дві підопічні БФ «Квітна» потішили усіх нас позитивними результатами лікування та завершили основні етапи терапій.

Так, у листопаді 2020 Вікторія Калініна закінчила основне лікування раку грудей, вийшовши переможницею. Жінка пройшла шлях довжиною в шість червоних хімій, операцію, 65 променевих і шість таблетованих хіміотерапій. Дякуємо усім благодійникам, завдяки яким це стало можливим, і клініці «VERUM», яка забезпечила проведення оперативного втручання.

В кінці грудня 2020 основні етапи лікування завершила і Оксана Пахомова. Влітку 2020 року 37-річна мати-одиначка Оксана Пахомова звернулася до БФ “Квітна” по допомогу на лікування раку молочної залози. В рамках лікування жінка вже пройшла чотири курси хіміотерапії та потребувала ще два такі курси й операцію. Завдяки підтримці небайдужих людей, Фонду вдалося зібрати необхідні кошти, щоб оплатити частину лікування й допомогти Оксані одужати.

Без вас — наші таємні та явні благодійники — впоратися з хворобою нереально. Навіть держава з її величезними бюджетами сьогодні не в змозі вилікувати всіх онкохворих жінок України. Наших сил, на жаль, вистачає лише на підтримку особливих випадків — тих, кому розраховувати немає на кого. Спасибі вам величезне за вашу постійну підтримку та розуміння. З вашою допомогою ми сподіваємося навчити жінок України піклуватися про себе і робити все для того, щоб не захворіти і звертатись до лікаря профілактично, а не коли вже потрібне серйозне і довготривале лікування.

ПАРТНЕРИ

Щороку до наших ініціатив зі збереження жіночого здоров’я долучається все більше і більше партнерів, свідомих людей і організацій. Навіть непростий 2020 рік не став виключенням. Ми хочемо подякувати кожному, хто не стояв осторонь і долучався до соціальних ініціатив. А також закликати усіх до філантропії та благодійності.

Український бренд «Slow.ly», що створює та виготовляє речі з перероблених матеріалів та надає їм нове життя, приєднався до соціальної місії Благодійного фонду «Квітна». Бренд створив спеціальну колекцію аксесуарів, третина коштів з продажу яких буде направлена на діяльність Фонду.

У жовтні бренд SLEEPER запустив відео, в якому розвіює шість найпоширеніших помилок про рак молочної залози. А 20% коштів від продажу виробів у рожевому кольорі перерахував до Благодійного фонду «Квітна», а це близько 14 тис у.о.

Французький бренд лікувальної косметики «Topicrem» долучився до Всесвітнього руху проти раку молочної залози, що проходить у жовтні. Упродовж жовтня «Топікрем»  перераховував 30 грн з продажів кожної одиниці Ультра Зволожуючої сироватки в Благодійний фонд «Квітна». 10 тис грн будуть спрямовані на проведення соціально-просвітницьких кампаній з попередження та своєчасної діагностики раку молочної залози.

На додаток до своєї безперервної діяльності протягом року щодо обізнаності про рак молочної залози провідний бренд RevitaLash Cosmetics провів жовтневу кампанію в Україні щодо своєчасної діагностики та лікування від РМЗ. 7 тис у.о. від головного офісу та майже 85 тис грн. від українського представництва були перераховані до БФ «Квітна» на проведення освітніх проектів та ініціатив.

Мережа клінік R+ Medical Network розмістили соціальні месседжі “День М”, а з 15 по 20 жовтня дарували знижку 50% на мамологічні обстеження.

До Всеукраїнського дня боротьби з раком молочної залози торгово-розважальний центр «Гулівер» засяяв соціальним проектом «День М» благодійного фонду «Квітна». Зображення кампанії з профілактики і своєчасної діагностики раку молочної залози транслювалося 19 та 20 жовтня 2020 року на найбільшому фасаді ТРЦ, площею 17 тис квадратних метрів.

Спортивний бренд WOWBODY приєднався до життєво важливої соціальної ініціативи Благодійного фонду «Квітна» з профілактики та своєчасної діагностики раку молочної залози.

Найбільший магазин українських брендів “Всі. Свої” разом із Благодійним фондом “Квітна” нагадав у своїх соціальних мережах українкам про проблеми раку молочної залози та важливість регулярних профілактичних обстежень.

В останній місяць року салон весільних і вечірніх суконь CRYSTAL започаткував благодійну ініціативу та дарує тепло всім, хто його так сильно потребує. Команда CRYSTAL створила брендовані свічки «Свiчка добра» і всі вилучені кошти від їх продажів салон передасть у благодійний фонд «Квітна». Придбати свічку вартістю 490 гривень зможе кожен охочий в салоні у Києві та Львові, а також онлайн.

ЗАХОДИ

4 лютого, до Всесвітнього дня боротьби проти раку, у Києві відбувся Форум Онкопацієнтів VOL.2, присвячений актуальності створення Національної програми боротьби з онкозахворюваннями. БФ «Квітна» був одним із учасників Форуму.

У лютому також відбулася зустріч знаменитих дівчат-креаторів, які реалізували себе на YouTube, — «ДІЄВА ТИ!».  Мотиваційні соціальні плакати «Квітна» стали яскравою окрасою заходу.

ПРОТИДІЯ COVID-19

Від початку пандемії, а саме з березня 2020 року, фонд долучився до протидії коронавірусу і запустив ініціативу щодо допомоги лікарям.

Крім постійної співпраці з Національним Інститутом Раку із забезпечення необхідного обладнання у відділенні пухлин грудної залози, в цьому році було проведено також і збір коштів на ремонт апаратів ШВЛ в НІР. Нам вдалося придбати 15 кисневих датчиків для коректної роботи апаратів, а також закупити медикам елементи захисного екіпірування.

У розпал пандемії, 27 квітня, засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн організував для українських медиків можливість отримати консультацію від ізраїльського лікаря Бориса Бриля стосовно діагностики та лікування Covid-19.

ТОВ «Ново Нордіск Україна» разом із БФ «Квітна» прийняли виклик сьогодення у боротьбі з пандемією Covid-19 і закупили 6900 захисних респіраторів класу захисту FFP2 на загальну суму 345 тисяч гривень для українських лікарів, які сьогодні опинилися на передовій боротьби за людські життя.

Засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн був одним із учасників ініціативної групи, завдяки роботі якої КНП «Уманська міська лікарня» отримала 2,5 млн грн на створення лабораторії для ПЛР-діагностики.

ПРО ВСЕ ЖІНОЧЕ ЗДОРОВ`Я

Благодійний фонд «Квітна», що займається проблемою раку молочної залози, охоплює і не менш важливу тему щодо жіночого здоров’я – профілактика та своєчасна діагностика раку шийки матки. В цьому контексті було створено та поширено інформаційні матеріали. Про вірус папіломи людини, який спричиняє не лише рак шийки матки, а й  рак вульви, простати та гортані, а також про вакцинацію від нього БФ «Квітна» розпитав у доктора медичних наук, лікаря гінеколога –ендокринолога вищої категорії з понад 30-ти річним досвідом – Тетяну Феофанівну Татарчук.

Понад сім років поспіль у Черкасах успішно та безперервно працює програма безкоштовної вакцинації дівчат від раку шийки матки, яка, як свідчить світова практика, дозволяє запобігти виникненню недуги у 8 з 10 випадків. БФ «Квітна» поспілкувався з директором департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради – Олегом Михайловичем Стадником, та з’ясував як створювалась та налагоджувалась програма, наскільки вона себе виправдовує вже сьогодні та з якими труднощами довелось зіштовхнутись її ініціаторам на шляху до впровадження.

БФ «Квітна» продовжує створювати відео- та інформаційні матеріали, направлені на інформування та навчання українок правилам піклування про жіноче здоров’я. Також ці матеріали просуваються на платній основі через соціальну мережу Facebook  для того, щоб якомога більше людей отримали інформацію, що допомагає врятувати життя.

Це головна мета БФ Квітна — донести до кожної жінки України необхідність профілактики та ранньої діагностики захворювань молочної залози, щорічного звернення до мамолога та проходження скринінгу, а також постійного самообстеження. Рак молочної залози можна перемогти, якщо своєчасно його діагностувати.

Всього на інформаційно-просвітницькі кампанії БФ «Квітна» в 2020 році було витрачено 811 990, 97 гривень.

Дякуємо партнерам, які були з нами у 2020 році: ТОВ Исида, ТОВ Мейнстрим, ТОВ СЕМП, ТОВ Шафран, ПП Комфорт-сити, ТОВ ФК Контрактовый дом, ТОВ ДМВ-групп, ТОВ Фармастор, ТОВ НовоНордиск Украина, БФ Монофонд, ТОВ Иванна Мед, ТТОВ Рекордати Украина, ТОВ Майоли Украина, ТОВ Покрівельні рішення, АКБ Індустріалбанк.

Наші адміністративні витрати у 2020 році склали 11%.

 Дякуємо кожному, хто був з нами упродовж року!

Не зупиняємось і продовжуємо активно працювати надалі!

 

Ознайомитися зі звітами за попередні роки можна за посиланнями: 2016 2017 2018 2019

Добавить комментарий