1

2021 – особливий рік для благодійного фонду «Квітна», адже саме цього року фонд відзначив свою першу круглу дату – 5 років діяльності! Турбуючись про здорове майбутнє України, Фонд реалізував десятки соціально-просвітницьких проектів. Допоміг десяткам жінок пройти лікування від раку молочної залози, та тисячам — не захворіти. Закупив та передав безліч дороговартісних інструментів та обладнання в Національний інститут раку та його науково-дослідну лабораторію. За кожною реалізованою нами кампанією стоїть підтримка та допомога партнерів, благодійників і кожного з вас. Ми висловлюємо подяку кожному, хто долучається до активностей фонду, підтримує нашу місію та розвиває соціально активний бізнес в Україні.

Результати нашої роботи за 2021 рік ми вклали у звіт, ознайомитися з яким ви можете далі.

Ми раді повідомити, що за 2021 рік було зібрано 1 802 370,00 грн.

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ

У минулому році Благодійний фонд «Квітна» посів друге місце у номінації «Регіональна благодійність» четвертого регіонального конкурсу «Благодійна Київщина-2020».

А також став учасником 14-го щорічного Національного конкурсу «Благодійна Україна-2020».

До Опікунської ради щодо просвітницької роботи Благодійного фонду «Квітна» долучилася Марина Дворецька. Нагадаємо, у жовтні 2020 року у Благодійному фонді «Квітна» створено Опікунську раду щодо освітньо-просвітницької діяльності. Першим її членом став Борис Бриль, провідний лікар-анастезіолог та реаніматолог з Ізраїлю.

 

НАЙКРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ ЖІНОК З УСІЄЇ УКРАЇНИ

У 2021 році ми продовжили співпрацю з головною онкологічною лікувально-дослідною установою країни та показали чудові результати зі збору коштів на придбання необхідного обладнання та інструментарію.

ТОВ «Рекордаті Україна» завдяки сприянню постійного партнера Фонду «Аптеки Доброго Дня» здійснив благодійну допомогу, яка була спрямована на придбання обладнання в Національний інститут раку. Таким чином, наприкінці лютого 2021 року БФ «Квітна» здійснив допомогу Науково-дослідній лабораторії експериментальної онкології на суму 47 060 грн, придбав необхідні комплектуючі та оплативши проведення технічного обслуговування високоточного приладу — проточного цитофлуориметру (замінено три клапани з кабелями VALVE & CABLE ASSY, датчик тиску 10PSI, частину вузлів проточної системи, а також проведено калібрування пристрою). 3 червня нам вдалося передати хірургічне обладнання на суму 50 994, 27 грн у відділення пухлин грудної залози та її реконструктивої хірургії Національного інституту раку. А уже 17 червня відбулася ще одна передача для науково-дослідної лабораторії НІР – 200 шт. чашок Петрі та 300 шт. накінечників подовжених у штативі Lepu Medical на загальну суму 8 498,9 грн.

Також завдяки співпраці з «Аптекою Доброго Дня» 20 вересня Благодійний фонд «Квітна» придбав і передав у лабораторію НІР лабораторну медичну центрифугу LMC-300 та необхідний для неї ротор R-12/15 на загальну суму 57 450, 45 грн.

За результатами співпраці з брендом комфортної жіночої білизни brabrabra нам вдалося зробити два важливих придбання для науково-дослідної лабораторії Національного інституту раку. Так, 28 грудня БФ «Квітна» передав важливі реагенти для лабораторії на суму 56 078,7 грн, завдяки яким в лабораторії зможуть провести 380 досліджень для визначення ефективної тактики лікування раку. Друга частина придбання вже частково оплачена та доставляється в Україну, ми чекаємо на неї у кінці січня 2022 року.

Таким чином, за 2021 рік Благодійний фонд «Квітна» придбав обладнання в Національний інститут раку на суму 252 732,32 грн.

У 2022 році ми плануємо і далі допомагати Національному інституту раку якісно і на світовому рівні надавати лікування жінкам з усієї України.

 

ПРОСВІТНИЦЬКА РОБОТА З МЕТОЮ ПРОФІЛАКТИКИ РАКУ

З 15 лютого до квітня 2021 року вулиці та метрополітен столиці України були прикрашені плакатами соціальних кампаній Благодійного фонду «Квітна» — «Обіцяй собі берегти себе» та «Відведи маму, сходи з дружиною, розкажи сестрі» завдяки сприянню КМДА. Героями соціальних кампаній цього разу стали співачки Джамала та Оля Полякова, телеведучі Марічка Падалко та Надія Матвєєва, психолог і телеведучий Дмитро Карпачов і громадський діяч Уріель Штерн.

У вересні завдяки підтримці Київської міської державної адміністрації у столиці вчергове було встановлено 15 білбордів та 15 сітілайтів із зображеннями українських селебрітіс –  телеведучої Марічки Падалко, співачок Олі Полякової та Джамали в рамках соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе».

У жовтні, напередодні Всесвітнього та Всеукраїнського днів боротьби з раком молочної залози, в Києві з’явилось ще сім білбордів соціальної реклами «Обіцяй собі берегти себе». З яскравих плакатів до українок звернулися селебрітіс – Олена Кравець, Наталія Могилевська та Уріель Штерн.

У грудні на вулицях столиці знову з’явилися білборди із зображення соціальної кампанії «День М». Цього разу розміщено аж 20 плакатів. Розміщення макетів у грудні 2021 року стало можливим завдяки підтримці експертної клініки «VERUM».

Завдяки сприянню Монастирищенської міської ради зірки соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе» звернулися до жителів міста у черкаській області. Відтак, на вулицях міста розміщені сітілайти, а у медичних установах — понад сотню плакатів соціальної реклами, яка закликає українок щороку проходити огляди у лікаря-мамолога з метою запобігання розвитку патологій молочної залози.

Дніпропетровська область долучилась до соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе». Завдяки підтримці обласної адміністрації жінки Дніпропетровщини зможуть звернути увагу на 13 білбордів із соціальним меседжем.

Завдяки співпраці з Закарпатським обласним центром контролю та профілактики хвороб МОЗ України жінки Закарпаття зможуть звернути увагу на плакати із українськими зірками, які закликають їх сходити до мамолога. Інформаційні матеріали розміщені в медичних закладах області.

З липня до кінця осені наші меседжі розміщувалися на вуляцях, у медичних закладах та онлайн-ресурсах таких населених пунктів: місто Київ, місто Дніпро, Дніпропетровська область (зокрема, Вільногірськ, Жовті Води, Кам’янське, Марганець, Нікополь, Павлоград), Сумська область (зокрема, Охтирський район), Закарпатська область (зокрема, Тячівський район, Мукачівський район), Миколаївська область, Івано-Франківська область, Львівська область, Кіровоградська область (зокрема, Олександрійський район), Чернігівська область, Рівненська область, Полтавська область, Черкаська область, Херсонська область, Донецька область.

БФ «Квітна» продовжує створювати інформаційні матеріали, направлені на інформування та навчання українок правилам піклування про жіноче здоров’я. За 2021 рік на сайті Фонду було розміщено більше 160 статей, інтерв’ю, новин і медіа-матеріалів про здоровий спосіб життя. А в соціальних мережах кількість інформаційних матеріалів перевищує 1500 шт.

Це головна мета БФ Квітна — донести до кожної жінки України необхідність профілактики та ранньої діагностики захворювань молочної залози, щорічного звернення до мамолога та проходження скринінгу, а також постійного самообстеження. Рак молочної залози можна перемогти, якщо своєчасно його діагностувати.

Всього на інформаційно-просвітницькі кампанії БФ «Квітна» в 2021 році було витрачено 771 523, 77 гривень.

 

ВРЯТОВАНІ ЖИТТЯ УКРАЇНОК

У квітні 2021 року нам вдалося зібрати необхідну суму на операцію 31-річній Вікторій Гавриленко. Нагадаємо, що вартість оперативного втручання з дослідженням матеріалу склала 155 800 грн. Також Фонд здійснив оплату післяопераційної медичної процедури на суму 3 000 грн.

У листопаді минулого року чудова новина прийшла і від підопічної Фонду Людмили Козлової. Лікування раку молочної залози у 43-річної жінки продемонструвало чудовий результат. Це дозволило скоротити попередній план терапії та відмовитися від опромінення. На кожному етапі лікування її щиро підтримували рідні, друзі, колеги та небайдужі українці, завдяки яким БФ «Квітна» вдалося зібрати 95 848,84 грн й оплатити операцію Людмилі.

Спільними зусиллями нам вдалося допомогти двом українкам подолати рак молочної залози у 2021 році. Наразі підопічною БФ «Квітна» є 39-річна мама-одиначка маленького хлопчика Ганна Демидова. 5 січня жінці було проведено оперативне втручання в рамках лікування РМЗ, вартістю 110 380 грн, яке Фонд зміг оплатити у повному обсязі. Після результатів гістологічного дослідження стане відома подальша тактика лікування, тому ми закликаємо кожного долучитися до збору коштів на лікування мами маленького Демида.

Загалом на лікування від онкологічних захворювань підопічних Благодійного фонду «Квітна» у 2021 році було спрямовано 331 337,64 грн.

 

БЕЗКОШТОВНІ ОБСТЕЖЕННЯ МОЛОЧНИХ ЗАЛОЗ

Упродовж всього 2021 року Благодійний фонд «Квітна» активно розігрував важливі соціальні подарунки на своїх сторінках у Facebook та Instagram. Так, завдяки перемогам у таких конкурсах 12 жінок змогли безкоштовно пройти обстеження у мамолога та інструментальну діагностику (УЗД чи мамографія за показаннями). Також 22 переможниці отримали футболки та чашки із соціальним меседжем «Пропусти дедлайн – сходи до мамолога».

 

НАШІ ІНІЦІАТИВИ ТА ПРОЕКТИ

Задля збереження здоров’я українці Благодійний фонд «Квітна» з року в рік ініціює та активно впроваджує інформаційно-просвітницькі, навчальні та прикладні проекти. Звичайно, 2021 рік не став винятком.

У 2021 році Благодійний фонд «Квітна» запустив новий формат конкурсу краси з соціальною місією — «Квітуча українка». Команда Благодійного фонду «Квітна» вирішила показати неосяжну красу українок всьому світу і звернути увагу на проблему боротьби з раком молочної залози. Це абсолютно новий формат в нашій країні — подібних соціальних ініціатив в Україні не було досі. Змагання тривало з 1 червня до 1 листопада 2021 року. За його результатами в кожному з п’яти регіональних центрів України було обрано по три переможниці, які вже отримали свої подарунки згідно призовому місцю. Дякуємо нашим партнерам (компанії «Stargate», медичному центру «Verum», бренду «Стіл і стілець»), що усі переможниці вчасно отримали свої подарунки. Сподіваємося, що активні українки продовжать свою соціальну роботу та будуть і надалі підтримувати ініціативи Фонду щодо здорового способу життя.

24 березня в Умані запрацювала сучасна ПЛР-лабораторія з діагностики COVID-19. Створення та відкриття дослідницького центру стало можливим завдяки ініціативній групі, учасником якої є засновник Благодійного фонду «Квітна» Уріель Штерн. Для будівництва лабораторії меценати з Ізраїлю надали благодійну допомогу у розмірі 2,5 млн грн, що становить майже половину її вартості.

У минулому році до відомого соціального проекту «Обіцяй собі берегти себе» долучилися дві відомі та впливові українки. Амбасадором вересня стала співачка та продюсер, засновник школи «Talant school» Наталія Могилевська. А ось обличчям грудня проекту стала відома українська психологиня та телеведуча Наталія Холоденко.

Спеціально до Міжнародного жіночого дня БФ «Квітна», «Cheil Ukraine» та «UNITED PR Communications» створили проникливий просвітницький відеоролик з метою нагадування жінкам про найважливіше – їхнє здоров’я та самопочуття. Адже 8 березня – свято не лише про квіти.

20 жовтня, у Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на рак молочної залози, Пішохідний міст над Дніпром у столиці засвітився рожевим. Це стало можливим завдяки зверненню Благодійного фонду «Квітна» до Київської міської державної адміністрації щодо заходів із привернення уваги до проблеми захворюваності на рак молочної залози в Україні.

Також 20 жовтня відбувся організований Центром громадського здоров’я вебінар на тему: «Рак молочної залози: запобігання хворобі та підтримка пацієнтів» за участі представників Благодійного фонду «Квітна».

29 грудня Благодійний фонд «Квітна» запросили на День народження. Одна дуже свідома жінка вирішила у свій день народження потурбуватися про своїх гостей, а також зробити важливу благодійну справу. На самому початку святкування у жіночому колі відбувалася розмова про найважливіше – збереження здоров’я, а замість подарунків іменинниця попросила своїх гостей зробити благодійні внески у фонд. Після заходу до Фонду було перераховано 7500 грн на статутні діяльність «Квітна».

 

ДЯКУЄМО НАШИМ ПАРТНЕРАМ ЗА ПІДТРИМКУ

Щороку до наших ініціатив зі збереження жіночого здоров’я долучається все більше і більше партнерів, свідомих людей і організацій. Ми хочемо подякувати кожному, хто не стояв осторонь і долучався до соціальних ініціатив. А також закликати усіх до філантропії та благодійності.

Всесвітньо відомий бренд елегантного одягу для дому Sleeper перерахував 11 980 доларів на підтримку онкохворих жінок і організував обстеження грудей для всіх бажаючих жінок-співробітниць.

Вже другий рік поспіль у жовтні офіційний дистриб’ютор бренду Revitalash® Ukraine в Україні, компанія Starlit, разом із головним офісом передають фінансові внески українському благодійному фонду «Квітна». Цього року сума склала 54 000 грн + 3000 доларів. Також компанія вирішила додатково ініціювати фото-проект для привернення уваги до раку молочної залози та залучили до нього двох підопічних фонду.

Бренд Zhilyova Lingerie упродовж жовтня відраховував 20% від продажів білизни серії Ocean на проведення просвітницької діяльності Фонду. Таким чином, вдалося зібрати 30 000 грн.

Аби допомогти одужати хворим на рак грудей жінкам, бренд білизни brabrabra запустив благодійну кампанію #ВІДЧУЙСВОЇГРУДИ, де з 16 до 31 жовтня 2021 року з кожної покупки в brabrabra було перераховано 50 грн до БФ «Квітна» на лікування підопічних Фонду. Загальна сума – 150 000 грн.

А французький бренд білизни Etam спрямував соціальну кампанію на збір коштів для придбання обладнання у Науково-дослідну лабораторію Національного інституту раку. З цією метою у всіх магазинах мережі проходила благодійна акція «Ми піклуємося», в рамках якої було зібрано 30 044 грн.

Аби привернути вашу увагу до проблеми раку грудей, на найбільшому фасаді ТРЦ «Гулівер», площею 17 тис. квадратних метрів, 14-15 та 19-20 жовтня транслювалася соціальна кампанія «День М». Це вже вдруге ТРЦ долучився до місії БФ «Квітна» під час «рожевого жовтня».

26 жовтня компанія «Адамантика» та бренд ikoo провели освітній бранч Breast Cancer Awareness «Здорова та щаслива» з нагоди відзначення «рожевого жовтня» у всьому світі. На заході відбулась презентація благодійного Charity box, кошти з продажу якого підуть на боротьбу з раком молочної залози у благодійний фонд «Квітна». Окрім косметики люкс якості брендів зі світовим ім’ям, яка допоможе вам турбуватися про своє волосся та шкіру, у боксах кожен покупець знайде знижку на обстеження в Спеціалізованому мамологічному центрі, а також листівку із правилами самообстеження від БФ «Квітна».

Захід із соціальною метою пройшов 19 жовтня у м. Дніпро. Торговий комплекс Delmar Mall провів освітню лекцію щодо профілактики та своєчасної діагностики захворювань на рак молочної залози, порадував гостей цікавою програмою, захопливими історіями жінок, які подолали онкологічні хвороби та аукціоном. А також передав на соціальні ініціативи Фонду 2850 грн.

Одеське бістро Lou Lou також ініціювало благодійну акцію, в рамках якої весь прибуток від продажів ніжної повітряної меренги були спрямовані у благодійний фонд «Квітна» на проведення статутної діяльності. Вдалося зібрати 3045 грн.

Клініка R+ ініціювала проект «Бережи Себе, Ridna!». Кожна бажаюча може прийти з мамою, сестрою, подругою, колегою та пройти дві мамографії за ціною однієї (або: 2 УЗД за ціною одного, або: мамографія + УЗД зі знижкою 50%). Крім того, всі відвідувачі клініки отримують інформаційні листівки від БФ «Квітна» з правилами проведення самообстеження молочних залоз, яке потрібно проводити кожній жінці щомісяця з 5 по 12 день циклу.

Інформаційним партнером Благодійного фонду «Квітна» у 2021 році став портал «Мир здоровья» у Facebook, де кожен може дізнатися про правила збереження здоров’я, зокрема і молочних залоз.

У березні на рахунок БФ «Квітна» надійшло 5000 грн від салону весільних і вечірніх суконь «Crystal» від благодійної кампанії, яку бренд започаткував до свого дня народження. Нагадаємо, що команда CRYSTAL створила брендовані свічки «Свiчка добра» і всі вилучені кошти від їх продажів салон передаєв у благодійний фонд «Квітна».

За постійну підтримку дякуємо нашому партнеру ПП Комфорт-сіті.

Наші адміністративні витрати у 2021 році склали 16,56%.

Дякуємо кожному, хто був з нами упродовж року!

 Не зупиняємось і продовжуємо активно працювати надалі!

 

Ознайомитися зі звітами за попередні роки можна за посиланнями: 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016

Добавить комментарий