звіт

Уже півроку українці живуть наче уві сні у ніч з 23 на 24 лютого. Складно сприймати і не хочеться вірити у ті жахи, які зараз відбуваються з кожним із нас через війну рф проти України. Та як би тяжко не було, ми маємо жити. Благодійний фонд «Квітна» безупинно працює весь цей час і допомагає українцям. Далі ми публікуємо наш щомісячний звіт про найголовніші виконані справи за липень 2022 року.

Благодійний фонд «Квітна» виграв грант від Міжнародної спілки боротьби з онкологічними захворюваннями у розмірі 15 тис доларів на придбання необхідного обладнання в Національний інститут раку. Благодійний фонд «Квітна» звернувся до UICC в березні 2022 року. Коли київська область страждала від навали окупантів, ми шукали можливості допомогти Національному інституту раку України «закрити» їхні потреби з медикаментами та обладнаннями. І нам це вдалося. 8 липня 2022 року Фонд отримав кошти на свій розрахунковий рахунок і одразу почав процедуру замовлення та придбання того обладнання, що наразі необхідне НІР.

Попередньо заключивши договори з постачальниками, 12 липня була здійснена передоплата на суму 18 тис грн, а 19 липня на суму 169 тис грн. Згідно з підписаними договорами, на поставку замовлення необхідно близько 45 днів. Як тільки Фонд отримає необхідні реактиви та обладнання, вони якнайшвидше будуть передані в Національний інститут раку.

26 липня 2022 року Благодійний фонд «Квітна» передав два укомплектовані рюкзаки парамедика на потреби міста Ірпінь Київської області. Це стало можливим завдяки наданню цих рюкзаків Міжнародною благодійною організацією «Міжнародний фонд сприяння і розвитку освіти, культури і благодійності «Міцва» для БФ «Квітна». Дуже дякуємо нашим партнерам за цю важливу допомогу. За словами керуючого справами виконавчого комітету Ірпінської міської ради Дмитра Негреша, ці рюкзаки будуть корисними бійцям Добровольчого формування Ірпінської міської територіальної громади №1.

У липні по допомогу до БФ «Квітна» звернулася 42-річна Наталія Морозовська. У мами двох малолітніх дітей рак молочної залози, і вона потребує фінансової допомоги у проведенні оперативного втручання. Допомогти молодій жінці можна за посиланням.

Ми дуже дякуємо кожному, хто допомагає збирати кошти на терапію для Тетяни Омельченко. Сини та чоловік Тетяни боронять нашу державу на передовій, а жінка мріє подолати хворобу та дочекатися своїх рідних живими та здоровими з фронту. Щомісяця на терапію Тетяні Омельченко необхідно щонайменше 27 тисяч грн, долучитися до збору можна тут.

Війна змінила життя кожного з нас докорінно, але є дещо, про що в жодному разі забувати не можна навіть у найскладніші воєнні часи. Це здоров’я. Ми підготували матеріал про збереження здоров’я молочних залоз під час війни і дуже просимо кожну жінку, яка знаходиться в умовно безпечних регіонах слідувати цим правилам. Також принципи дій є і для тих, хто перебуває в окупованих регіонах та в «гарячих» точках.

У липні член Опікунської ради щодо освітньо-просвітницької діяльності Благодійного фонду «Квітна», провідний лікар-анастезіолог та реаніматолог з Ізраїлю Борис Бриль отримав подяку від Міністерства оборони України. Ця подяка вручена відомому лікарю за сприяння та співпрацю в наданні допомоги Українській армії, активну громадянську позицію у боротьбі за незалежність України.

Також у другий літній місяць на сайті Фонду вийшов черговий матеріал про волонтерський фронт Києва, в рамках якого відбувається допомога у забезпеченні ліками та товарами першої необхідності людей похилого віку та інвалідів, що знаходяться в столиці. Детальніше.

У липні від фізичних осіб на рахунок Фонду надійшло 8 679,32 грн.

У тому числі завдяки й цим коштам нам вдалося реалізувати:

  • Придбання медичних засобів та ліків – 213 698,35 грн;
  • Створення та просування інформаційних матеріалів із профілактики та ранньої діагностики раку молочної залози — 11 635,14 грн.

Дорогі українці, бережіть себе та будьмо сильними! 

Разом ми переможемо!

Все буде Україна!

Добавить комментарий